VVK winnaar ‘Blijf Helder’ campagne NOC*NSF en HEINEKEN

Ons eigen VVK Groningen is in de categorie voetbal de best presterende club van Nederland geworden in de ‘Blijf Helder’ campagne 2015-2016 van NOC*NSF en HEINEKEN. ‘Blijf Helder’ wil op een positieve manier verantwoorde alcoholconsumptie bij sportverenigingen stimuleren door goed gedrag te belonen. De resultaten van de ‘mystery guests’ gaven aan dat VVK heel goed bezig is met verantwoord alcoholgebruik. Onze vrijwilligers van de barcommissie leveren fantastisch werk en deze prijs is een prachtige beloning van het verantwoordelijke werk dat ze voor onze vereniging doen!

Ook de KNVB schreef er een artikel over: http://www.knvb.nl/nieuws/assist/assist/18716/vvk-groningen-helderste-voetbalclub-van-nederland

 

IMG_1459 De prijsuitreiking bij HLTC, ’t Melkhuisje in Hilversum

 

logo HEINEKEN NOC_Corp_logo-wordmark