Contactgegevens leiders en trainers

Belangrijke telefoonnummers en gegevens seizoen 2016/2017
KNVB relatienummer BBBJ21S
Adres Sportpark Het Noorden Iepenlaan 87
9741 GB Groningen
Telefoonnummer kantine: 050 364 66 43
Postadres VVK Groningen: Postbus 1591
9701 BN Groningen
Rekeningnummer: NL42INGB0000975957
t.n.v. VVK Groningen
Bestuur Naam Mobiel Mail
Voorzitter Rick van der Veen voorzitter@vvkgroningen.nl
Penningmeester Peter Oosterhuis penningmeester@vvkgroningen.nl
Secretaris Tom Lankheet secretaris@vvkgroningen.nl
Wedstrijdsecretaris Petra de Jonge  0627279857 wedstrijdsecretaris@vvkgroningen.nl
Ledenadministratie Kirsten van der Meer ledenadministratie@vvkgroningen.nl
Algemene Bestuursvragen info@vvkgroningen
Wedstrijdsecretaris Dames Peter Oosterhuis penningmeester@vvkgroningen.nl
Jeugd Arne Tiel Groenestege jeugd@vvkgroningen.nl
a.tiel.groenestege@outlook.com
Kantinebeheer
Onderhoud Paul Gubbels 06 21 10 72 50 jviswat@ziggo.nl
Roelof Bakker 06 47 03 24 90
Barcommissie Jacqueline Veenhuizen 06 31 92 69 41 jacquelineveenhuizen@hotmail.com
Materiaalbeheer Henk Meertens 06 51 96 82 38 postvak in bestuurskamer
Ledenadministratie Kirsten van der Meer ledenadministratie@vvkgroningen.nl
Barcommissie barcommissie@vvkgroningen.nl
Hoofd barcommissie Afmelden thuiswedstrijden en kantinezaken bij Paul Gubbels
via jviswat@ziggo.nl of barcommissie@vvkgroningen.nl
Paul Gubbels 06 21 10 72 50 jviswat@ziggo.nl
Overige leden barcommissie
Jaqcueline Veenhuizen 06 31 92 69 41 jaqcuelineveenhuizen@hotmail.com
Roelof Jut 06 27 40 53 29 050 70 70 600 jutr@ziggo.nl
Albert Douwsma 06 54 68 27 42 douwsma.a@ziggo.nl
Jopie Viswat 06 54 34 74 81 jviswat@ziggo.nl
Erik Koster 06 28 65 41 84 fkoster71@home.nl
Kirsten vd Meer info@vvkgroningen.nl
Diversen
Lift 033 – 258 25 55
Tanknummer Heineken 088 – 43 43 143
Heineken 088 – 43 43 180
Accomodatiebeheer / Veldkeuring 06 20 01 77 35
Wasplaats/Werkpro 050 313 68 38 Eemskanaal NZ 32
Zat 1 Trainer Gerrie Terpstra 06 22 22 69 80 terpg63@hotmail.com
Leider Tom Lankheet 06 30 04 71 65 info@vvkgroningen.nl
Verzorger
Zat 2 Trainer Arne Tiel Groenestege 06 54 36 69 20 a.tiel.groenestege@outlook.com
Leider Wouter Pullen 06-49126288 wouterpullen@gmail.com
Zat 3 Trainer Jasper van Woerkom 06 40 39 41 16 jappie12@hotmail.com
Leider Rob Ennes 06 28 88 29 67 uberhaupt84@hotmail.com
Zat 4 Trainer Edwin Kok 06 13 74 49 42 e.kokedwin@gmail.com
Leider David Bakker 06 18 13 61 93 davidbakker84@hotmail.com
Zat 5 Trainer
Leider Daniël Wubbolts 06 51 45 25 52
Zat 6 Leider Ron Bottema  06 18 55 96 60  ron_bottema@hotmail.com
 
Zon 1 Trainer
Leider Germain Pinas 06 41 01 06 34 germainepinas@gmail.com
Verzorger Jacqueline Veenhuizen jacquelineveenhuizen@hotmail.com
Zon 2 Leider Arnold de Vries 06 53 89 24 23 ongevraagd-advies@hotmail.com
Leider Jos Terschegget 06 28 18 39 61 josterschegget@gmail.com
Eddy Snakenborg 06 14 32 00 60 deeddy@msn.com
Zon 3 Leider Marten de Vrij 06 22 17 25 95 hero.marten@gmail.com
Bas Benner 06 52 71 71 23 bas.benner@gmail.com
 Robert Runia  06 27 23 94 41  robert.runia@gmail.com
Zondag 4 Leider Kees Renkema 06 81 41 85 62  k.renkema@home.nl
Nico Boon  06 23 61 69 68 nico-boon@kpnmail.nl
 
JO onder 15 Trainer/leider Koen van Weerden 06 51 23 71 16 koenvweerden@hotmail.com
Trainer/Leider Robert Den Andel 06 57 57 62 18 rva.grunn@gmail.com
JO onder 13 jeugd Trainer/Leider Arne Tiel Groenestege 06 54 36 69 20 a.tiel.groenestege@outlook.com
JO onder 11 jeugd Trainer/leider Peter Kram 06 44 02 50 01 pkram@NoordNegentig.nl
JO onder 9 jeugd Trainer/leider Matthijs Boersma 06 14 87 04 42 boersmatthijs@gmail.com
Trainer/Leider Ramon Ter Horst 06 39 57 67 67 ramonterhorst@gmail.com
Betty Kram 06 24 97 50 38 pkram@HoordNegentig.nl
Dames 1 Trainer Roberto Geerlings 06-31778775 lamw@home.nl
Verzorger Douwsma, A., Albert 06 54 68 27 42 douwsma.a@ziggo.nl
Grensrechter Peter Oosterhuis peoosterhuis@gmail.com
Dames 2 Trainer Danny Mulder 06 53 98 84 03 dannymulder16@hotmail.com
Clubscheidsrechters (gediplomeerd en/of ervaren):
BHHD55H Ennes, R., Rob 06 28 88 29 67 uberhaupt84@hotmail.com
FNXY94N Hakkennes, D., Dylan 06 46 29 21 39 dylankaihakkennes@hotmail.com
BHCS71P Kolen, A., Attie 06 42 10 72 82 a.kolen@home.nl
PMHD39E Kramer, K., Klaas 06 23 03 72 19 klaaskramer@hotmail.com
BHBX74C Reyinga, J.P., Joop 06 53 15 38 48 joopreijinga@live.nl
MKPQ98N Tuhehay, S., Noes 06 43 76 98 35 geronimo24@home.nl
PHYH89B Wiel van der, W., Willem 06 29 39 35 79 wvanderwiel@gmail.com
FYTS77F Wubbolts, R.D., Rene 06 14 98 71 83 r.d.wubbolts@home.nl
FSHW298 Terpstra, G. Gerrie 06 22 22 69 80 terpg63@hotmail.com
Jeugd Melroy Beekhuis 06 36 28 62 71 h.beekhuis@home.nl